Výrobci

DOPRAVNÍ PODMÍNKY

Firma využívá k přepravě zásilek firmy PPL. 

 

Při převzetí zboží je zákazník povinen prohlédnout si zboží a překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

 

Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že došlo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

 

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno ihned telefonicky oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem zápis o škodě a tento do 24 hodin zaslat e-mailem prodávajícímu.

 

Skrytou vadu zásilky je zákazník povinen oznámit dopravci bez odkladu, nejpozději však do tří dnů od data převzetí zásilky a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Pokud tato zásada nebude dodržena, má dopravce právo reklamaci zamítnout.

 

Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulovat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

 

CENA DOPRAVY

 

Dobírka


 

       -     (balík do 12 kg):           170 Kč

       -     (balík do 31 kg):           280 Kč

 

Bankovní převod

 

 

     -        (balík do 12 kg):           140 Kč

     -        (balík do 31 kg):           220 Kč

 

Ceny jsou uvedeny s DPH 21%.

 

Při nákupu zboží nad 10.001,- Kč s DPH se doprava neúčtuje.

 


Při nákupu zboží nad 50 kg se podmínky dopravy sjednávají individuálně. 

 


DomůDomůKontakt

Aleš Bauer
Svatá 35
26751 Zdice
tel: +420 734 388 151
tel: +420 725 515 912
e-mail: ztalesbauer@atlas.cz

Newsletter